ČLÁNKY

 

A je tady další ze zápisků z našich cest s obytňákem a Vašíkem. Tentokrát jsme se vydali do Rakouska. Já měl v pátek ještě nějaké pracovní povinnosti na Železné Rudě. Tak jsme tak vyrazili už ve čtvrtek večer a přespali kousek nad městem, protože ve městě do vypadalo v noci trochu strašidelně.

Předem nás omluvte za to, že jsme dlouho nic nenapsali, ale znáte to, člověk je od přírody línej tvor, do toho dovolená a hlavně - chystání na podzimní veletrhy, ale jdeme na to :) Chtěli bychom se s vámi podělit o naši letošní poměrně divokou dovolenou. Hezké počtení :)

Vloni jsme si pořídili malou předělanou dodávku. Pro dva akorát! Dva dospělí si totiž dokážou trochu něco odříct a vystoupit ze svojí komfortní zóny. Tak jsme si dvakrát vyjeli a pak zjistili, že budeme 3. (Já osobně si myslím, že za to ta dodávka tak trochu může:) )

Že věci nemají duši? Také jsem si to myslel, ale včera se něco změnilo a přemýšlím, jestli nepřehodnotím svůj pohled na věci kolem mě. Do ruky se nám dostal šátek Ayu od děvčat z Esence Spojení. A přátelé, tenhle šátek doopravdy duši má!

Trochu se nám ochladilo, a tak se může stát, že přijde nějaká ta teplota, nebo chrchlání. Asi mi budete věřit, když vám řeknu, že u nás doma je prášek to poslední, po čem saháme. Proč ale hned dával léky, když jste nosící rodinka. Šátek udělá hodně práce za ně

To, že propagujem nošení, není jen výplod fantazie. Zkusil jsem kočárek (minutu) a věděl jsem, že takhle ne. Co se dá dělat, holt bude mít dítě špatný záda, kyčle a bude rozmazlené - SAMOZŘEJMĚ TO TAK NENÍ.

Tak jsme vyrazili na festival do Hrádku u Rokycan. Byl to náš první pokus, jak se Vašíkovi bude líbit folková muzika. No a byl to taky pravý čas na vyzkoušení sluchátek, která jsme nedavno rozbalovali. A přátelé, všechno je vždycky jinak, než si naplánujete :)